Zadzwoń i umów się na wizytę: tel. 22 862 06 29 | kom. +48 698 620 629

    Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej naszego gabinetu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na przygotowanie oferty specjalnie dla Państwa.

    Nasz gabinet stomatologiczny to przyjazne miejsce, gdzie pacjenci traktowani są indywidualnie. Wieloletnia praktyka, wiedza i umiejętności oraz najnowocześniejsze wyposażenie pozwala nam na świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

Pierwsza wizyta dziecka

dentysta dla dzieci Warszawa, Julia K.

„Pierwsza wizyta na pierwsze urodziny!" to nasza propozycja zadbania o zdrowe zęby dziecka oraz oswojenie go z gabinetem. Wczesne wykrycie jakichkolwiek nieprawidłowości pozwoli na efektywne ich leczenie oraz zapobieganie dalszemu postępowi zaburzeń.

Pierwsze spotkanie dziecka z dentystą jest wydarzeniem, które może mieć poważne konsekwencje dla jego późniejszego nastawienia do leczenia stomatologicznego. Dlatego też staramy się robić wszystko, aby pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym była dla dziecka miłym doświadczeniem.

Wizyty adaptacyjne

Przede wszystkim zaczynamy od wizyt adaptacyjnych. Polegają one na wzajemnym poznaniu, poznaniu gabinetu oraz pracującego w nim personelu. W trakcie takiej wizyty dzieci zaznajamiają się ze sprzętem i metodami leczenia.

Drobne upominki

stomatologia dziecięca Warszawa,  Marta Ch. Nic tak nie przekonuje dziecka jak drobne prezenty. Po każdej wizycie dziecko otrzymuje medal „Dzielnego Pacjenta" oraz nagrodę w postaci drobnego upominku. Dzięki temu dziecko zachowuje pozytywne wspomnienia z takiej wizyty, szybko przyzwyczaja się do stomatologa i nabiera zaufania.

Ulubiona maskotka

Żeby zwiększyć komfort dziecka podczas pierwszych wizyt, zalecamy zabranie ze sobą ulubionej maskotki. Proponujemy również urządzanie krótkich odwiedzin w gabinecie celem zapoznania z personelem.

Przegląd uzębienia

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy kompleksowy przegląd uzębienia co pozwala nam na zaplanowanie leczenia. Kamera wewnątrzustna pomaga uświadomić małemu pacjentowi i jego rodzicom co w buzi dzieje się źle i powinno być wyleczone. Na koniec każdej wizyty przeprowadzamy instruktaż higieny jamy ustnej dziecka i podpowiadamy rodzicom jak mogą pomóc dbać o zdrowie zębów i dziąseł.

Za dobre zachowanie przysługuje nagroda!

Dysponujemy dużą ilością rożnych malowanek, drobnych upominków które można kolekcjonować, naklejek i past dla dzieci, spośród których po zakończeniu wizyty mały pacjent może wybrać coś dla siebie. Pomoże to w budowaniu pozytywnego wrażenia jakie dziecko wyniesie z gabinetu.


stomatolog dla dzieci Warszawa dentysta dla dzieci Warszawa, Julia K.

ADRES:
Gabinet stomatologiczny
Tamara Chołast
ul. Zegadłowicza 1
01-214 Warszawa

GODZINY PRZYJĘĆ:
pon., śr., czw. w godz. 12-20
wt., pt. w godz. 8-16

KONTAKT:
email: stom-gab@wp.pl
tel. 22 862 06 29
kom. 69 862 06 29

copyright © Stom-gab.pl 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.