Zadzwoń i umów się na wizytę: tel. 22 862 06 29 | kom. +48 698 620 629

    Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej naszego gabinetu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na przygotowanie oferty specjalnie dla Państwa.

    Nasz gabinet stomatologiczny to przyjazne miejsce, gdzie pacjenci traktowani są indywidualnie. Wieloletnia praktyka, wiedza i umiejętności oraz najnowocześniejsze wyposażenie pozwala nam na świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

Profilaktyka

stomatologia, profilaktyka zęby dzieci Warszawa, Tamara Chołast - Ania 9 lat

Na koniec każdej wizyty przeprowadzamy szkolenie dziecka na temat właściwej higieny jamy ustnej, technik szczotkowania i zdrowych nawyków żywieniowych.

Profilaktyka w naszym gabinecie to wyjątkowo ważny element troski o małego pacjenta. Kluczem w leczeniu małych pacjentów jest budowanie zaufania, dlatego nasz zespół przewiduje małe nagrody (upominki) na zakończenie wizyty.

Ponieważ prościej jest zapobiegać niż leczyć proponujemy dzieciom zabiegi profilaktyczne, które dobieramy indywidualnie dla każdego małego pacjenta. Zabiegi te, jeśli przeprowadzane regularnie, w efektywny sposób zmniejszają ryzyko wystąpienia próchnicy.
  • lakierowanie powierzchni gładkich zębów preparatami wapniowo-fosforanowymi,
  • zabezpieczanie stałych zębów trzonowych (lakowanie).
ADRES:
Gabinet stomatologiczny
Tamara Chołast
ul. Zegadłowicza 1
01-214 Warszawa

GODZINY PRZYJĘĆ:
pon., śr., czw. w godz. 12-20
wt., pt. w godz. 8-16

KONTAKT:
email: stom-gab@wp.pl
tel. 22 862 06 29
kom. 69 862 06 29

copyright © Stom-gab.pl 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.