Zadzwoń i umów się na wizytę: tel. 22 862 06 29 | kom. +48 698 620 629

    Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej naszego gabinetu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na przygotowanie oferty specjalnie dla Państwa.

    Nasz gabinet stomatologiczny to przyjazne miejsce, gdzie pacjenci traktowani są indywidualnie. Wieloletnia praktyka, wiedza i umiejętności oraz najnowocześniejsze wyposażenie pozwala nam na świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

Dla dzieci

W naszym gabinecie uważamy, że wizyty Waszych dzieci powinny być bezstresowe, zabawne i poszerzające wiedzę na temat zdrowych zębów. Dziecko ze zdrowymi zębami i dziąsłami jest bardziej chętne do zachowania takiego stanu także w dorosłym życiu.

stomatologia dziecięca Warszawa

Kładziemy też nacisk na edukację rodziców w ich roli, jaką odgrywają w dbaniu o prawidłowe czyszczenie zębów dziecka w domu i regularne wizyty u stomatologa. W konsekwencji jest to mniej kosztowne niż leczenie powstałych ubytków.

Stosujemy metody, które pomagają dziecku ominąć strach mogący towarzyszyć wizycie w gabinecie. Nasz przyjazny dzieciom gabinet posiada wystrój przyjazny dla dzieci i dorosłych, a lekarze posiadają doświadczenie w edukowaniu małych pacjentów odnośnie zdrowia ich jamy ustnej. Wierzymy, że to wszystko, doświadczenie lekarzy oraz wysoka technika stosowanego sprzętu zapewni Państwa dziecku komfort leczenia podczas wizyt w gabinecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami:

Pierwsza wizyta

Profilaktyka

Wskazówki dla rodziców

ADRES:
Gabinet stomatologiczny
Tamara Chołast
ul. Zegadłowicza 1
01-214 Warszawa

GODZINY PRZYJĘĆ:
pon., śr., czw. w godz. 12-20
wt., pt. w godz. 8-16

KONTAKT:
email: stom-gab@wp.pl
tel. 22 862 06 29
kom. 69 862 06 29

copyright © Stom-gab.pl 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.