Nasza lokalizacja

Warszawa ul. Zegadłowicza 1,

wejście od strony ulicy Szarych Szeregów

Masz pytania? Zadzwoń

+48 698 620 629

Napisz do nas

stom-gab@wp.pl

Godz. otwarcia

pn, śr, czw: 12 - 20 | wt, pt: 08:00 - 16:00

O nas

cross

Personel

  • Lekarz dentysta Tamara Chołast
  • Lekarz dentysta Maria Matlińska-Niemiatowska
  • Asystentka stomatologiczna Mai Phuong Pham
  • Manager Marek Suchecki

Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem. Aby sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, zaprosiłam do współpracy najlepszych specjalistów. Doświadczenie, to w stomatologii kluczowa kwestia.

Nie należy jednak zapominać o regularnym poszerzaniu wiedzy. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie stomatologii to gwarancja, że otrzymają Państwo najlepszą opiekę dentystyczną.

Zależy nam na tym, aby przychodząc do naszego gabinetu, mieli Państwo wrażenie, że opiekują się Państwem sprawdzeni i znani Wam specjaliści.

cross

Pełen zakres leczenia

Oferujemy pełen zakres leczenia zachowawczego oraz protetycznego.

Specjalizujemy się w leczeniu ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych metodą bezekstrakcyjną, leczeniem endodontycznym pod mikroskopem, zamykaniem perforacji i usuwaniem złamanych narzędzi z kanałów zębowych.

W gabinecie jest dostępne RVG pozwalające na wykonywanie zdjęć w trakcie leczenia przy ograniczeniu dawki promieniowania do minimum. Oprócz lekarzy zajmuje się Państwem, profesjonalny personel medyczny.

Podejście do pacjentów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i uwzględniając ich cenny czas staramy się dostosować terminy wizyt do ich wymagań.

Szczególny nacisk kładziemy na to, aby wizyty odbywały się o czasie, a zabiegi były przeprowadzane sprawnie, ale bez pośpiechu.

cross
cross

Bezpieczeństwo i spokój

Posiadamy dwa w pełni wyposażone, oddzielne gabinety, które są ulokowane na parterze budynku z łatwym dostępem dla niepełnosprawnych.

Dokonaliśmy wszelkich starań, aby czuli się w nich Państwo bezpiecznie i komfortowo. Klimatyzowane pomieszczenia, przyjazne i funkcjonalne wnętrza utrzymane w miłych dla oka kolorach. Jednak nie tylko wystrój wpływa na jakość naszych usług.

Nasi lekarze pracują na światowej klasy urządzeniach i stale dbają o poszerzanie swojej wiedzy przez udział w licznych kursach i szkoleniach, aby móc zaoferować Państwu najlepsze, nowoczesne leczenie.

Galeria